הרופאים

DT. BURÇ ÖZBODUR

רופא שיניים מומחה בורץ ‘אוזבודור, יליד 1977 בקירקלרלי, השלים את לימודיו
היסודיים, התיכוניים וה על תיכוניים באוסאק ובאיזמיר.
הוא סיים את לימודיו בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת אג בשנת 2000 .
הוא במשך 17 שנה היה פרילנסר וממשיך בפעילותו כשותף המייסד לרפואת הפה והשיניים של דנטארס מאז
שנת 2018 .
השתתף בקונגרסים רבים, סמינרים וקורסים הן בטורקיה והן במדינות אחרות ועשה מחקרים במיוחד על
טיפולים תותביים ורפואת שיניים אסתטית. הוא נשוי ואב לילד.

DT. ÖYKÜM DILEK

DT. ÖYKÜM DILEK הוא נולד בשנת 1977 בקוניה אקשיר חינוך יסודי בית ספר יסודי באנטליה ברברוס בית ספר תיכון באנטליה סיים את לימודיו האוניברסיטים במרמרה בפקולטה לרפואת שיניים 2001-2004 בית חולים קמר יסאם השירות הצבאי 2004-2005 Erzurum 2005-2006 בית החולים אנטליה יסאם 2006-2018 מרפאה פרטית 2018- הוא ממייסדי מרפאת דנטארס לבריאות הפה והשיניים. הוא קיבל והשלים בהצלחה השתלמויות רבות, במיוחד בנושא רפואת שיניים אסתטית ולימודי תותבת. הוא נשוי ואב לשלושה ילדים.

UZM. DT. EGEMEN GÜLDAŞ

יליד 1984 בסיבאס, , השלים את לימודיו היסודיים, והתיכוניים באנטליה. הוא סיים את לימודיו בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת סולימאן דמירל בשנת 2008 והתקבל לאוניברסיטת סולימאן דמירל, המכון למדעי הבריאות, המחלקה לאנדודונטיה באותה שנה. הוא סיים את לימודיו בשנת 2014 וזכה בתארים כדוקטור למדע ומומחה לאנדודונטיה. בהיותו חבר בארגונים כמו האגודה האנדודונטית הטורקית, האגודה האירופית לאנדודונטולוגיה והאגודה המשולבת לרפואת שיניים, ד”ר ד.ט. ל- Egemen GÜLDAŞ מאמרים רבים שפורסמו בכתבי עת שופטים בינלאומיים (SCI). בנוסף, ערך מצגות מדעיות בקונגרסים רבים ובסימפוזיונים שאורגנו במצע הבינלאומי. הוא  מעורב מקרוב בריפוי נגעים פריאפיקליים, שיקום טיפולי שורש (טיפול), טיפול בכאב, שחזור שיניים שניזוקו יתר על המידה, שיקום שיבוץ ושכבה, שיקום אסתטי ורפואת שיניים הוליסטית. המומחיות שלו הוא צילום מאקרו. מאז 2014 Exp. Dt. הוא נשוי לאיפק GÜLDAŞ ויש לו ילד.

UZM. DR. ZEYNEP BAŞAK YILMAZ

ילידת 1979 באורדו, ד”ר זיינפ בשק ילמאס סיימה את לימודיה התיכוניים והתיכוניים בבית הספר התיכון אנטוליאן אורדו. היא התחילה את לימודיה בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת Hacettepe בשנת 1998 וסיימה את לימודיה בשנת 2003. לאחר שעבדה במוסד בריאות פרטי במשך שנתיים, החלה את לימודיה המתמחים במחלקה לפדודונטיה בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת אנקרה בשנת 2005. בשנת 2010, השלימה את לימודיה בהתמחות בהצלחה רבה על ידי עבודת הדוקטורט שלה בנושא “הערכה השוואתית של חומר ננו יונומר וקומפומר במצבי in vivo ומבחנה בשחזורי שיניים ראשוניים”. לאחר שעבדה כמרצה באוניברסיטת אנקרה במשך שנה אחת, התיישבה באנטליה והחלה לעבוד בפוליקה קלינית לבריאות הפה והבריאות בפרלה. Zeynep Başak Yılmaz, חברה באיגוד הפדודונטיה הטורקית, מפרסם מאמרים רבים בכתבי עת בינלאומיים ולאומיים שונים. בנוסף ישנן מצגות בעל פה וכרזות בקונגרסים בינלאומיים ולאומיים שונים.

UZM. DT. İPEK GÜLDAŞ ILK

נולד בשנת 1988 בסיהאן / אדנה, עוזם. Dt. איפק גולדאס סיימה את לימודיה היסודיים, התיכוניים והתיכוניים בעדנה. הוא סיים את לימודיו בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת סולימאן דמירל בשנת 2011, וסיים את הכשרת ההתמחות שלו בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת סלקוק, המחלקה לרפואת שיניים תותבת בשנת 2016, וקיבל את התואר מומחה לרפואת שיניים תותבת (תותבת). הוא חבר פעיל באקדמיה לרופאי שיניים אסתטיים (EDAD), איגוד התותבות וההשתלות הטורקיות (TPID), האגודה האירופית לתותבות (EPA), האגודה לסטומטולוגיקן הבלקן BaSS). Dt(. ל- Ipek Güldaş הצהרות בעל פה ובכתב בפלטפורמות מדעיות לאומיות ובינלאומיות. הוא מתעניין במיוחד ברפואת שיניים אסתטית בהתאמה אישית. תחומי עניין אחרים; עיצוב חיוך דיגיטלי, טיפול במינציה חרסינה, כתרים מלאים מקרמיקה, תותבות על שתלים, זירקוניום ויישומים אסתטיים ורודים. עניין מיוחד בצילומי שיניים, דר. Dt. איפק גולדאס עבד עם ד”ר. Dt. היא נשואה לאגמן גולדאס ויש לה ילד.

DT. SEÇIL AZIZOĞLU

נולדה ב- 14.10.1979 באנטליה, ד.ט. Seçil Azizoğlu סיימה את לימודיה התיכוניים באנטליה. בשנת 1997 החלה ללמוד בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת Ege ובשנת 2003 סיימה תואר. 2003-2010 המשיכה את חייהבאיזמיר וועבדה במרפאהפרטית. בין השנים 2010ועד 2016,עבדה במרכז לבריאות הפה באנטליה בשנים 2016-2020 עבדה רפואת שיננית פרלה לבריאות הפה והשיניים, הוא ערך מחקרים רבים במיוחד בנושא רפואת שיניים אסתטית. כיום היא עובדת במרפאת דנטארס לבריאות הפה והשיניים. השתתפה בקונגרסים והכשרות בינלאומיות רבות ועבד בהצלחה ברפואת שיניים אסתטית, עיצוב חיוכים ותותבת שתלים.

UZM. DT. DINÇER KADER

UZM. DT. DINÇER KADER נולד בשנת 1986 בבולגריה / קרדז’אלי. הוא השלים את לימודיו היסודיים, התיכוניים באיסטנבול. הוא סיים את לימודיו בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטה הרפואית פלובדיב בשנת 2012.

הוא עבד בפרקטיקה שלו באיסטנבול בין השנים 2013-2014.
בין השנים 2014-2019 עבד כעוזר מחקר בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת אקדניז, במחלקה לכירורגיית פה ולסת.
בשנת 2019 הוא הציג את התזה שלו “חקירת ההשפעה של טיפול בדיכאון המיושם על הנגעים הסיסטיים של הלסת על אופיו ההיסטופאתולוגי של הנגע” ועבר בהצלחה את בחינתו וקיבל את התואר מנתח פה, שיניים ולסת.
בשנת 2019 הוא עבד כמומחה לכירורגיית פנים ולסת בפוליניקה פרטית לבריאות הפה והבריאות בפרלה.
הוא עובד כיום בפוליקליניקת DENTARES Oral and Dental Health, שהוא שותף לה. השתתפות בקונגרסים לאומיים ובינלאומיים רבים, Uzm. Dt. דינסר קאדר הוא חבר באיגוד השתלות פה ולסת, הצוות הבינלאומי של איגוד ההשתלות, איגוד השתלות תמיד, האגודה לכירורגיית פה ולסת.
הם הצטרפו לחייהם עם האטיס קאדר בשנת 2011 ולהם שני ילדים. תחומי עניין מקצועיים: – ניתוחי שתלים – טיפולי השתלה מיידית – פעולות הגדלת עצם ורקמות רכות – הרמת סינוסים – אסתטיקה של רקמות רכות סביב השתל – פעולות שיניים משובצות – פעולות ציסטה וגידול – הליכי ניתוח טרום תותב – יישומי בוטוקס – ניתוח טראומה בלסת – טיפול בפרי-שתלים (מחלות חניכיים סביב השתל) – טיפולים מונעים